Baza członków i członkiń Stowarzyszenia STOP

 


L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Grzegorz Basarab I stopnia pomorskie pokaż
. Maciej Bielawski I stopnia warmińsko-mazurskie -
. Jerzy Boczoń I stopnia pomorskie -
. Agnieszka Borek I stopnia mazowieckie -
. Ewa Chromniak I stopnia małopolskie -
. Łukasz Cieśliński I stopnia zachodniopomorskie -
. Aleksandra Daszkowska-Kamińska I stopnia mazowieckie -
. Izabela Dembicka-Starska I stopnia mazowieckie -
. Anna Dyderska I stopnia łódzkie -
. Joanna Figura I stopnia mazowieckie -
. Alicja Gawinek I stopnia opolskie -
. Anna Gierlińska I stopnia śląskie -
. Katarzyna Gorzędowska I stopnia mazowieckie -
. Liliana Helwich I stopnia wielkopolskie -
. Dagmara Kistela I stopnia wielkopolskie -
. Ewa Kolankiewicz I stopnia mazowieckie -
. Zofia Kozioł I stopnia podkarpackie -
. Joanna Krasnodębska I stopnia mazowieckie -
. Aneta Krawczyk I stopnia mazowieckie -
. Katarzyna Książczak I stopnia łódzkie -
. Anna Kuć I stopnia mazowieckie -
. Aleksandra Kucharczyk I stopnia mazowieckie -
. Kamila Kulpa I stopnia warmińsko-mazurskie -
. Krzysztof Leończuk I stopnia podlaskie -
. Katarzyna Marciniuk-Polak I stopnia dolnośląskie -
. Joanna Marszał-Kotas I stopnia mazowieckie -
. Paulina Matczuk I stopnia wielkopolskie -
. Małgorzata Misztela I stopnia mazowieckie -
. Agnieszka Olender I stopnia podlaskie -
. Michał Pawlęga I stopnia mazowieckie -
. Karolina Poczykowska I stopnia podlaskie -
. Iwona Podlasińska I stopnia dolnośląskie -
. Magdalena Rogowska I stopnia mazowieckie -
. Lucyna Roszak I stopnia wielkopolskie -
. Marcin Sobaszek I stopnia dolnośląskie -
. Mirosław Sobkowiak I stopnia wielkopolskie -
. Daria Sowińska-Milewska I stopnia mazowieckie -
. Małgorzata Stępień - Dudek I stopnia łódzkie -
. Dorota Surma I stopnia wielkopolskie -
. Łukasz Szewczyk I stopnia mazowieckie -
. Krzysztof Wiatr I stopnia dolnośląskie -
. Małgorzata Woźna I stopnia warmińsko-mazurskie -
. Gracjana Woźniak I stopnia mazowieckie -
. Teresa Zagrodzka I stopnia mazowieckie -
. Justyna Zawieja I stopnia wielkopolskie -
. Anna Żelazowska-Kosiorek I stopnia mazowieckie -
. Krystyna Zowczak-Jastrzębska I stopnia mazowieckie pokaż
. Maciej Żywno I stopnia podlaskie pokaż

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Monika Bełdowska II stopnia mazowieckie -
. Sylwestra Borowczyk II stopnia podlaskie -
. Małgorzata Borowska II stopnia mazowieckie -
. Izabela Butniewicz-Folusiak II stopnia śląskie -
. Aleksandra Chodasz II stopnia podkarpackie -
. Małgorzata Czarnecka II stopnia mazowieckie pokaż
. Dorota Fedorowska II stopnia dolnośląskie -
. Wioletta Gawrońska II stopnia łódzkie -
. Edyta Gleich II stopnia śląskie pokaż
. Jarek Greser II stopnia zachodniopomorskie pokaż
. Marcin Grudzień II stopnia mazowieckie -
. Zenon Matuszko II stopnia dolnośląskie -
. Beata Pawłowicz II stopnia zachodniopomorskie -
. Anna Pawłowska II stopnia podlaskie -
. Małgorzata Tur II stopnia mazowieckie pokaż
. Agata Urbanik II stopnia mazowieckie -
. Łukasz Waszak II stopnia łódzkie -
. Małgorzata Winiarek-Kołucka II stopnia mazowieckie -
. Iwona Zaborowska II stopnia podlaskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Maja Branka III stopnia mazowieckie -
. Barbara Chruślicka III stopnia dolnośląskie -
. Katarzyna Czayka-Chełmińska III stopnia mazowieckie -
. Dariusz Fijołek III stopnia mazowieckie -
. Bernadeta Grobelny III stopnia śląskie -
. Monika Hausman-Pniewska III stopnia warmińsko-mazurskie -
. Marta Henzler III stopnia mazowieckie -
. Piotr Henzler III stopnia mazowieckie -
. Jacek Jakubowski III stopnia mazowieckie -
. Ewa Jasińska III stopnia podlaskie -
. Paweł Jordan III stopnia mazowieckie -
. Agnieszka Książek III stopnia śląskie -
. Lidia Kuczmierowska III stopnia mazowieckie -
. Katarzyna Sekutowicz III stopnia mazowieckie -
. Rafał Świeżak III stopnia mazowieckie -
. Barbara Szczerbińska III stopnia podlaskie -
. Agnieszka Szelągowska III stopnia mazowieckie -
. Agata Teutsch III stopnia małopolskie -
. Zbigniew Wejcman III stopnia mazowieckie -
. Jolanta Woźnicka III stopnia łódzkie -
. Agnieszka Zarzycka III stopnia mazowieckie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Katarzyna Adamska-Dutkiewicz - mazowieckie -
. Monika Bartosiewicz-Niziołek - mazowieckie -
. Monika Bełdowska II stopnia mazowieckie -
. Marcin Bogucki - mazowieckie -
. Agnieszka Borek I stopnia mazowieckie -
. Mirosław Borek - mazowieckie -
. Małgorzata Borowska II stopnia mazowieckie -
. Maja Branka III stopnia mazowieckie -
. Dorota Bregin - mazowieckie -
. Marta Brzezińska-Hubert - mazowieckie -
. Małgorzata Czarnecka II stopnia mazowieckie pokaż
. Katarzyna Czayka-Chełmińska III stopnia mazowieckie -
. Jolanta Czernicka-Siwecka - mazowieckie -
. Sylwia Dąbrówka - mazowieckie -
. Małgorzata Dąbrowska - mazowieckie -
. Aleksandra Damentko - mazowieckie -
. Aleksandra Daszkowska-Kamińska I stopnia mazowieckie -
. Izabela Dembicka-Starska I stopnia mazowieckie -
. Łukasz Domagała - mazowieckie -
. Karolina Dorożała - mazowieckie -
. Uljana Dołyniak - mazowieckie -
. Elżbieta Dydak - mazowieckie -
. Joanna Figura I stopnia mazowieckie -
. Dariusz Fijołek III stopnia mazowieckie -
. Kaja Gdowska - mazowieckie -
. Grażyna Gnatowska - mazowieckie -
. Katarzyna Gorzędowska I stopnia mazowieckie -
. Marcin Grudzień II stopnia mazowieckie -
. Marta Henzler III stopnia mazowieckie -
. Piotr Henzler III stopnia mazowieckie -
. Urszula Herbich - mazowieckie -
. Ewa Jakubowska-Lorenz - mazowieckie -
. Jacek Jakubowski III stopnia mazowieckie -
. Bożena Janowska - mazowieckie -
. Beata Jaroszyńska - mazowieckie pokaż
. Paweł Jordan III stopnia mazowieckie -
. Przemysław Kluge - mazowieckie -
. Ewa Kolankiewicz I stopnia mazowieckie -
. Łucja Kornaszewska-Antoniuk - mazowieckie -
. Joanna Krasnodębska I stopnia mazowieckie -
. Aneta Krawczyk I stopnia mazowieckie -
. Joanna Kubiaczyk - mazowieckie -
. Anna Kuć I stopnia mazowieckie -
. Aleksandra Kucharczyk I stopnia mazowieckie -
. Lidia Kuczmierowska III stopnia mazowieckie -
. Daniel Lichota - mazowieckie -
. Katarzyna Lipka-Szostak - mazowieckie -
. Michał Mach - mazowieckie -
. Adam Markuszewski - mazowieckie -
. Joanna Marszał-Kotas I stopnia mazowieckie -
. Magdalena Misztal - mazowieckie -
. Małgorzata Misztela I stopnia mazowieckie -
. Marcin Mitzner - mazowieckie -
. Katarzyna Morawska - mazowieckie -
. Joanna Niekraszewicz - mazowieckie -
. Michał Pawlęga I stopnia mazowieckie -
. Joanna Pietrasik - mazowieckie -
. Andrzej Pietrucha - mazowieckie -
. Anna Pikus - mazowieckie -
. Magdalena Rogowska I stopnia mazowieckie -
. Katarzyna Sekutowicz III stopnia mazowieckie -
. Jerzy Śliwa - mazowieckie -
. Maciej Sopyło - mazowieckie -
. Daria Sowińska-Milewska I stopnia mazowieckie -
. Danuta Sterna brak mazowieckie -
. Rafał Świeżak III stopnia mazowieckie -
. Marta Sykut - mazowieckie -
. Dorota Szczepan-Jakubowska - mazowieckie -
. Karolina Szczepaniak - mazowieckie -
. Agnieszka Szczurek - mazowieckie -
. Agnieszka Szelągowska III stopnia mazowieckie -
. Łukasz Szewczyk I stopnia mazowieckie -
. Piotr Todys - mazowieckie -
. Elżbieta Tołwińska-Królikowska - mazowieckie -
. Małgorzata Tur II stopnia mazowieckie pokaż
. Agata Urbanik II stopnia mazowieckie -
. Zbigniew Wejcman III stopnia mazowieckie -
. Małgorzata Winiarek-Kołucka II stopnia mazowieckie -
. Gracjana Woźniak I stopnia mazowieckie -
. Michał Wróbel - mazowieckie -
. Teresa Zagrodzka I stopnia mazowieckie -
. Agnieszka Zarzycka III stopnia mazowieckie -
. Anna Żelazowska-Kosiorek I stopnia mazowieckie -
. Agnieszka Zowczak - mazowieckie -
. Krystyna Zowczak-Jastrzębska I stopnia mazowieckie pokaż
. Anna Łukawska-Adamczyk - mazowieckie pokaż

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Tomasz Antosiak - dolnośląskie -
. Dagmara Batóg - dolnośląskie -
. Barbara Chruślicka III stopnia dolnośląskie -
. Dorota Fedorowska II stopnia dolnośląskie -
. Anna Huminiak - dolnośląskie -
. Katarzyna Marciniuk-Polak I stopnia dolnośląskie -
. Zenon Matuszko II stopnia dolnośląskie -
. Iwona Podlasińska I stopnia dolnośląskie -
. Anna Skocz - dolnośląskie -
. Marcin Sobaszek I stopnia dolnośląskie -
. Beata Tarnowska - dolnośląskie -
. Krzysztof Wiatr I stopnia dolnośląskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Liliana Helwich I stopnia wielkopolskie -
. Adrian Ignasiak - wielkopolskie -
. Dagmara Kistela I stopnia wielkopolskie -
. Andrzej Konieczny - wielkopolskie -
. Martyna Markiewicz - wielkopolskie -
. Paulina Matczuk I stopnia wielkopolskie -
. Lucyna Roszak I stopnia wielkopolskie -
. Piotr Sadowski - wielkopolskie -
. Mirosław Sobkowiak I stopnia wielkopolskie -
. Dorota Surma I stopnia wielkopolskie -
. Justyna Zawieja I stopnia wielkopolskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Ewa Chromniak I stopnia małopolskie -
. Krzysztof Ciurej - małopolskie -
. Anna Czyżycka - małopolskie -
. Anna Jarzębska - małopolskie -
. Anna Maria Nowak - małopolskie -
. Tomasz Rieger - małopolskie -
. Agata Teutsch III stopnia małopolskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Anna Dyderska I stopnia łódzkie -
. Wioletta Gawrońska II stopnia łódzkie -
. Agata Hermanowicz - łódzkie -
. Tomasz Janiak - łódzkie -
. Magda Korczyk-Waszak - łódzkie -
. Katarzyna Książczak I stopnia łódzkie -
. Magdalena Mirys - łódzkie -
. Agnieszka Reiske - łódzkie -
. Małgorzata Stępień - Dudek I stopnia łódzkie -
. Łukasz Waszak II stopnia łódzkie -
. Jolanta Woźnicka III stopnia łódzkie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Anna Czernicka-Szpakowska - lubelskie -
. Adam Kasprzak - lubelskie -
. Agnieszka Mądrakiewicz-Stanek - lubelskie -
. Małgorzata Mitura - Cegłowska - lubelskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Grzegorz Idziak - lubuskie -
. Michał Kłopocki - lubuskie -
. Zbigniew Wilczyński-Kamrat - lubuskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Lucjan Dzumla - opolskie -
. Agata Eliasz-Biss - opolskie -
. Agnieszka Franczyk - opolskie -
. Alicja Gawinek I stopnia opolskie -
. Tomasz Kosmala - opolskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Sylwestra Borowczyk II stopnia podlaskie -
. Urszula Ilkowska - podlaskie -
. Ewa Jasińska III stopnia podlaskie -
. Małgorzata Kijak - podlaskie -
. Krzysztof Leończuk I stopnia podlaskie -
. Agnieszka Olender I stopnia podlaskie -
. Anna Pawłowska II stopnia podlaskie -
. Karolina Poczykowska I stopnia podlaskie -
. Barbara Szczerbińska III stopnia podlaskie -
. Zbigniew Tochwin - podlaskie -
. Iwona Zaborowska II stopnia podlaskie -
. Maciej Żywno I stopnia podlaskie pokaż

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Grzegorz Basarab I stopnia pomorskie pokaż
. Jerzy Boczoń I stopnia pomorskie -
. Alicja Jabłonowska-Kortas - pomorskie -
. Mariusz Kowalik - pomorskie -
. Olga Laskowska - pomorskie -
. Agnieszka Radzimska-Kowalik - pomorskie -
. Ewa Romanow - pomorskie -
. Alicja Zajączkowska - pomorskie pokaż

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Izabela Butniewicz-Folusiak II stopnia śląskie -
. Anna Gierlińska I stopnia śląskie -
. Edyta Gleich II stopnia śląskie pokaż
. Bernadeta Grobelny III stopnia śląskie -
. Robert Kalisz - śląskie -
. Agnieszka Książek III stopnia śląskie -
. Iwona Kusak - śląskie -
. Karol Ostalski - śląskie -
. Krzysztof Polewski - śląskie -
. Joanna Sarré - śląskie -
. Joanna Zaremba - śląskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Bożena Andrychowicz - podkarpackie -
. Aleksandra Chodasz II stopnia podkarpackie -
. Zofia Kozioł I stopnia podkarpackie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Karolina Gałczyńska-Szymczyk - świętokrzyskie -
. Waldemar Żbik - świętokrzyskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Maciej Bielawski I stopnia warmińsko-mazurskie -
. Monika Hausman-Pniewska III stopnia warmińsko-mazurskie -
. Kamila Kulpa I stopnia warmińsko-mazurskie -
. Elżbieta Maruszczak - warmińsko-mazurskie -
. Piotr Omalecki - warmińsko-mazurskie -
. Joanna Podolak - warmińsko-mazurskie -
. Małgorzata Woźna I stopnia warmińsko-mazurskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Łukasz Cieśliński I stopnia zachodniopomorskie -
. Jarek Greser II stopnia zachodniopomorskie pokaż
. Beata Pawłowicz II stopnia zachodniopomorskie -
. Zbigniew Łukaszewski - zachodniopomorskie -

L.p. Imię i nazwisko Certyfikat Województwo Profil
. Alicja Usowicz - kujawsko-pomorskie -
. Luiza Weder - kujawsko-pomorskie pokaż
Stwórz swój profil trenera/trenerki!
WYPEŁNIJ ANKIETĘ (tylko dla członków i członkiń Stowarzyszenia STOP)