Szkolisz lub doradzasz z fundraisingu? Chcesz się specjalizować w tym temacie?

Euro w doniczkach

Przyjdź na spotkanie dla osób, które prowadzą lub chcą prowadzić szkolenia i konsultacje z fundraisingu. Spotykamy się w poniedziałek 29 lutego o godz. 15.00 w biurze STOP w Warszawie przy ul. Smolnej 16 m 7 (III piętro). Zajęcia potrwają do godz. 18.00.

W trakcie spotkania:

• poznasz pomysły, metody, gry edukacyjne stosowane z powodzeniem przy okazji zajęć z fundraisingu od osób indywidualnych oraz firm,
  • będziesz mógł / mogła porozmawiać o potrzebach uczestników zajęć i konsultacji z fundraisingu; wspólnie zastanowimy się nad tym jak najlepiej na nie odpowiedzieć,
  • poznasz ofertę polskich oraz europejskich konferencji i seminariów z fundraisingu w 2016 roku,
  • dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w bezpłatnym kursie dla trenerów fundraisingu w Czechach (17-23 kwietnia 2016 w okolicach Czeskich Budziejowic).

Zgłoszenia e-mailem na adres biuro@stowarzyszeniestop.pl do piątku 26 lutego. Zapewniamy kawę/herbatę i drobny poczęstunek. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu POINT- Platform for Opportunities and Ideas in Non-Profit Training prowadzonego przez Czeskie Centrum Fundraisingu. Spotkanie poprowadzą Andrzej Pietrucha (trener fundraisingu, organizator fundraisingowych spotkań FAOO) oraz Marta Henzler (animatorka Stowarzyszenia BORIS).

Grafika: CC BY Images Money/Flickr