Podaruj sobie luz

– Co u Ciebie słychać? – zapytała podświadomość
– Nie wiem… tak dużo się dzieje, że zapomniałem o sobie…
– A jak to się stało?
– Chyba przestałem latać….

Karty - Points of You®

Karty – Points of You®

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie ze sobą, na którym zatrzymasz się, odetchniesz i odpowiesz sobie m. in. na pytania czym dla Ciebie jest luz, jak się przejawia w Twoim życiu, a co ważniejsze jak możesz do niego dotrzeć.

Dodatkowo doświadczysz metody Points of You®, która pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w różnych perspektywach.

Pozwól sobie na przeżycie Nieoczekiwanego!

Termin, miejsce, zgłoszenia:

10 stycznia 2017, godz. 17-20

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
Warszawa ul. Smolna 16 lok. 7

Zgłoszenia: mailowe na adres biuro@stowarzyszeniestop.pl do 5 stycznia (pierwszeństwo na szkolenie mają członkowie i członkinie Stowarzyszenia STOP według kolejności zgłoszeń).

Uczestnictwo jest bezpłatne!

Prowadzące:

Anna Flak – life coach, Absolwentka Laboratorium Psychoedukacji, trener Points of You® w trakcie certyfikacji; kieruje się zasadą Love in Action i pomaga innym zbudować swoje Niebo na Ziemi.

Marta Sykut – psycholog, trener umiejętności miękkich, na co dzień specjalista ds. rozwoju, trener Points of You® w trakcie certyfikacji, pasjonatka pracy z obrazem i ruchem, które pozwalają wsłuchać się w swoje ciało, emocje i umysł.

www.points-of-you.pl

Aktualizacja: 15.12.2016 (zmiana terminu)