Wrześniowa Majówka w STOPie

Zapraszamy członków i członkinie, absolwentów i absolwentki oraz przyjaciół i sympatyków Stowarzyszenia na MAJÓWKĘ!

Tradycyjnie i niezmiennie od lat organizowaną we wrześniu, w tym roku 17 września 2016 (sobota)! Ruszamy o godz. 13.30 na Smolnej 16/7. Tematem przewodnik naszego spotkania są GRY!

W programie majówkowym:

• 3-godzinny warsztat o grach prowadzony przez Marcina Mitznera – kiedy, jak, gdzie wykorzystać gry w szkoleniach (w godz. 15-18)
  • gry planszowe i towarzyskie dla chętnych (przed i po warsztacie)
  • pokażemy Wam także różne gadżety i materiały szkoleniowe, które członkowie i członkinie mogą wypożyczyć od nas na swoje szkolenia (Używacie jakichś niezwykłych i ciekawych materiałów? Przynieście je ze sobą i pokażcie! Obiecujemy, że oddamy!  :))
  • coś do przekąszenia i wypicia – jak zwykle dary mile widziane 🙂

Zapraszamy i zachęcamy do zapisywania się na listę majówkową, bardzo nam to ułatwi organizację wydarzenia.

Banner vector designed by Freepik