Zapraszamy na warsztaty „Angielski dla trenerek i trenerów”
Chcesz sprawdzić swój angielski w pracy z grupą, planujesz prowadzenie spotkania czy warsztatu dla grypy anglojęzycznej, a może już szkolisz po angielsku, ale chcesz otrzymać informacje zwrotną na temat swojej pracy od innych trenerów i trenerek. Zapraszamy Ciebie na warsztaty „Angielski dla trenerów” gdzie będziesz miał/miała okazję sprawdzić się, podzielić się doświadczeniem z grupą, uzyskać cenne wskazówki i porady.
Warsztaty poprowadzą Ola Kamińska-Daszkowska i Lena Rogowska-Lewandowska – absolwentki kursu Erasmus+ „English for Educators” w ramach projektu Kompetentni trenerzy NGO na europejskim rynku.
Spotkanie będzie miało formułę krótkich etiud trenerskich i sesji informacji zwrotnej – każda osoba uczestnicząca będzie miała okazję poprowadzenia fragmentu zajęć po angielsku, zarejestrowania jej na kamerę oraz usłyszenia informacji zwrotnych. Przyjrzymy się najczęstszym problemom w pracy po angielsku, najczęściej popełnianym błędom, oraz zwrotom, które mogą być użyteczne. W warsztacie mogą też brać udział osoby, które nie chcą prowadzić własnej etiudy, ale chcą brać udział w prezentacjach innych osób i udzielać informacji zwrotnej.
DLA KOGO?
Do udziału w warsztacie zapraszamy zarówno osoby już pracujące po angielsku, jak i takie, które do tej pory nie miały ku temu okazji. Wymagana jest jedynie znajomość języka w stopniu komunikatywnym. Chcemy aby każdy w bezpiecznych warunkach miał okazję przećwiczyć swoje umiejętności pracy z grupami anglojęzycznymi – trenerki prowadzące warsztaty nie są ekspertkami od posługiwania się językiem angielskim 😉
Informacje organizacyjne i zgłoszenia
KIEDY?
13 marca 2020 (piątek), godz. 10.00-16.00
GDZIE?
Stowarzyszenie STOP, Warszawa, ul. Nowolipki 9 B
ZGŁOSZENIA
CENA: 25 zł
Pierwszeństwo uczestnictwa mają członkowie i członkinie STOP. Numer konta: 68 1140 2004 0000 3502 7824 9505.
PROWADZĄCE
Lena Rogowska-Lewandowska – trenerka, facylitatorka, animatorka kultury. Wiceprezeska Fundacji Kultury Dialogu. Pomysłodawczyni działań z obszaru sztuk społecznych. Angażuje w nie grupy ludzi w małych i dużych miejscowościach, szkołach, ośrodkach dla cudzoziemców, zakładach poprawczych, szpitalach. Używa narzędzi facylitacyjnych i perfomatywnych (storytelling, spoken word, video, muzyka, teatr). Swoje projekty realizuje w kraju i za granicą. Szkoli m.in. z komunikacji, w tym komunikacji międzykulturowej, diagnozy lokalnego środowiska, animacji społecznej, animacji kultury, facylitacji, kreatywności, współpracy, pracy metodą projektu.
Aleksandra Kamińska-Daszkowska – z wykształcenia i przekonania socjolog. Trenerka umiejętności społecznych, po szkole Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Związana ze Stowarzyszeniem Szkoła Liderów, gdzie zajmuje się wspieraniem liderów w małych społecznościach. Szkoli z umiejętności przywódczych.
PYTANIA?
Napisz: paulina@stowarzyszeniestop.pl
Icons made by Freepik from www.flaticon.com