Trenerzy i trenerki z certyfikatem jakości szkoleń

Klasyfikacja stopni: najwyższy jest stopień 3 – superwizor

LP. IMIĘ NAZWISKO STOPIEŃ NUMER DATA WAŻNOŚCI
1. Monika Bełdowska 2 52/02/2011 30.04.2021
2. Agnieszka Borek 1 37/01/2009 30.04.2024
3. Sylwestra Borowczyk 2 9/02/2002 30.11.2022
4. Małgorzata Borowska 2 62/02/2011 30.11.2021
5. Maja Branka 3 45/03/2010 30.06.2025
6. Izabela Butniewicz-Folusiak 2 47/02/2010 30.09.2020
7. Aleksandra Chodasz 2 53/02/2011 30.04.2021
8. Ewa Chromniak 1 54/01/2011 30.04.2021
9. Barbara Chruślicka 3 29/03/2007 30.11.2022
10. Łukasz Cieśliński 1 81/01/2014 31.05.2025
11. Katarzyna Czayka-Chełmińska 3 2/03/2000 30.04.2021
12. Aleksandra Daszkowska-Kamińska 1 72/01/2013 30.06.2023
13. Izabela Dembicka-Starska 1 48/01/2010 30.06.2025
14. Anna Dyderska 1 103/01/2015 30.09.2020
15. Dorota Fedorowska 2 95/02/2015 30.09.2020
16. Dariusz Fijołek 3 25/03/2006 30.06.2021
17. Wioletta Gawrońska 2 64/02/2011 30.11.2021
18. Edyta Gleich 2 76/02/2013 30.06.2023
19. Katarzyna Gorzędowska 1 11/01/2002 30.11.2022
20. Jarosław Greser 2 89/02/2014 30.09.2024
21. Bernadeta Grobelny 3 67/03/2012 31.05.2022
22. Marcin Grudzień 2 107/02/2018 30.06.2023
23. Monika Hausman-Pniewska 3 108/03/2018 30.06.2023
24. Liliana Helwich 1 77/01/2013 31.12.2023
25. Piotr Henzler 3 109/03/2018 30.06.2023
26. Marta Henzler 3 60/03/2011 30.04.2021
27. Jacek Jakubowski 3 1/03/2000 30.04.2021
28. Ewa Jasińska 3 3/03/2000 30.04.2021
29. Paweł Jordan 3 4/03/2000 30.04.2021
30. Ewa Kolankiewicz 1 96/01/2015 30.09.2020
31. Joanna Krasnodębska 1 30/01/2007 30.11.2022
32. Katarzyna Książczak 1 102/01/2015 30.09.2025
33. Agnieszka Książek 3 35/03/2009 30.04.2024
34. Aleksandra Kucharczyk 1 104/01/2017 31.05.2022
35. Lidia Kuczmierowska 3 5/03/2000 30.04.2021
36. Anna Kuć 1 56/01/2011 30.04.2021
37. Krzysztof Leończuk 1 42/01/2009 31.12.2024
38. Joanna Marszał-Kotas 1 31/01/2007 30.11.2022
39. Anna Paulina Matczuk 1 57/01/2011 30.04.2021
40. Zenon Matuszko 2 94/02/2015 30.06.2025
41. Małgorzata Misztela 1 20/01/2003 31.12.2023
42. Agnieszka Olender 1 61/01/2011 30.04.2021
43. Michał Pawlęga 1 34/01/2009 30.04.2024
44. Beata Pawłowicz 2 65/02/2011 30.11.2021
45. Anna Pawłowska 2 13/02/2002 30.11.2022
46. Karolina Poczykowska 1 32/01/2007 31.05.2022
47. Iwona Podlasińska 1 98/01/2015 30.09.2020
48. Magdalena Rogowska 1 97/01/2015 30.06.2025
49. Katarzyna Sekutowicz 3 6/03/2000 30.04.2021
50. Marcin Sobaszek 1 23/01/2004 31.12.2024
51. Mirosław Sobkowiak 1 80/01/2013 31.12.2023
52. Daria Sowińska-Milewska 1 22/01/2004 30.04.2024
53. Małgorzata Stępień-Dudek 1 21/01/2003 30.06.2023
54. Dorota Surma 1 99/01/2015 30.09.2020
55. Barbara Szczerbińska 3 7/03/2000 30.04.2021
56. Agnieszka Szelągowska 3 58/03/2011 30.04.2021
57. Łukasz Szewczyk 1 105/01/2017 31.05.2022
58. Rafał Świeżak 3 100/03/2015 30.09.2020
59. Agata Teutsch 3 106/03/2017 30.11.2022
60. Małgorzata Tur 2 51/02/2010 30.06.2025
61. Agata Urbanik 2 93/02/2015 30.09.2020
62. Łukasz Waszak 2 70/02/2012 30.11.2022
63. Zbigniew Wejcman 3 8/03/2000 30.04.2021
64. Krzysztof Wiatr 1 71/01/2012 31.05.2022
65. Olga Wieczorek-Trzeciak 1 110/01/2019 30.07.2024
66. Małgorzata Winiarek-Kołucka 2 59/02/2011 30.04.2021
67. Jolanta Woźnicka 3 46/03/2010 30.09.2020
68. Iwona Zaborowska 2 66/02/2011 30.11.2021
69. Teresa Zagrodzka 1 74/01/2013 30.06.2023
70. Agnieszka Zarzycka 3 36/03/2009 30.04.2024
71. Krystyna Zowczak-Jastrzębska 1 86/01/2014 31.12.2024
72. Anna Żelazowska-Kosiorek 1 40/01/2009 31.05.2025
73. Maciej Żywno 1 24/01/2004 31.05.2025