Weź udział w warsztacie trenerskim

Zapraszamy do udziału w warsztacie online “Co sprzyja w uczeniu się osób dorosłych w online?” 14 października (piątek), godz. 9.30-16.30.

Twój udział w warsztacie jest finansowany z projektu SKRZYDŁA DLA STOP finansowanego ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

O CZYM JEST WARSZTAT?

Nie jest to kolejny warsztat ze szkolenia online. Powstał on jako odpowiedź na potrzebę przyjrzenia się jakie warunki ułatwiają/umożliwiają proces uczenia się osób dorosłych uczestniczących w różnych formach uczenia się online w świecie rzeczywistym (tj. warsztaty, webinary, seminaria, konferencje itp.)

Zaprosimy Ciebie do przyjrzenia się tym potrzebom z różnych perspektyw: poprzez bycie w roli, analizę własnych doświadczeń czy neurodydaktykę. Następnie, stworzymy mapę wpływu trenera/rki na tworzenie przyjaznych warunków do uczenia się w świecie on-line.

Na warsztacie dotkniemy następujących wątków:

1. Wejście w świat kilku osób uczestniczących w warsztatach online i poznanie ich potrzeb poprzez doświadczenie
  2. Stworzenie mapy warunków potrzebnych do uczenia się w świecie online, w oparciu o wcześniejsze doświadczenia i neurodydaktykę
  3. Rola i wpływ trenera/rki w tworzeniu przyjaznych do uczenia się warunków w świecie online
  4. Warsztat to przestrzeń do wymiany doświadczenia, uczenia się od siebie nawzajem oraz wspólnego szukania odpowiedzi na pytanie: “Czego potrzebują osoby uczestniczące i o co ja jako trener/ka mogę zadbać?”

Zapraszamy Ciebie do skupienia się w pełni na warsztacie – “bycie tu i teraz”, stąd wymagamy pełnego udziału w szkoleniu.

PROWADZĄCE

Warsztat poprowadzą Marta Sykut i Małgorzata Winiarek-Kołucka, współautorki programu szkoleniowego.

MARTA SYKUT – Psycholożka, certyfikowana facylitatorka Points of You®, coach Action Learning. Jej pasją jej wspieranie zespołów oraz indywidualnych osób w rozwijaniu swojego potencjału poprzez lepsze zrozumienie i akceptację siebie, zaprzyjaźnianie się ze swoimi emocjami, zrozumienie i współpraca ze swoim systemem nerwowym po zrozumienie umysłu i tego jak może nas wspierać oraz pracę z talentami.

MAŁGORZATA WINIAREK-KOŁUCKA –  Trenerka, psycholożka, superwizorka dramy. Jej obszary zainteresowania to komunikacja interpersonalna, odkrywanie potencjału drzemiącego w ludziach i w grupie, fundrising oraz rozwój zdolności twórczych.

INFO ORGANIZACYJNE

1. TERMIN: 14 października 2022 (piątek), g. 9.30-16.30
  2. Miejsce: platforma Zoom
  3. UDZIAŁ BEZPŁATNY
  4. Grupa: 12 osób
  5. Po zakończeniu uczestnicy i uczestniczki otrzymają zaświadczenie udziału w wersji elektronicznej.

ZGŁOSZENIA

FORMULARZ: poniżej lub TUTAJ

Zgłoszenia do 20.09.2022. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają członkowie i członkinie STOP z opłaconymi składkami. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Paulina Sierzputowska – paulina@stowarzyszeniestop.pl, tel. 724 737 117