Jakie nosisz okulary?

UWAGA: nowy termin warsztatu

Zapraszamy na warsztat dla trenerów i trenerek w duchu metody Points of You®, która pozwala uwolnić się od ustalonych wzorów myślenia, przyjętych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą w różnych perspektywach.

KIEDY?
15 września 2018, godz. 10-15

GDZIE?
Warszawa, ul. Nowolipki 9 B

Warsztat z myślą o członkach i członkiniach STOPu – jego intencją jest stworzenie przestrzeni do powiedzenia sobie STOP na chwilę, zatrzymania i przyjrzenia się jak nasze obecne filtry rzeczywistości dalej nam służą i się sprawdzają, jakie dają nam możliwości i jakich pozbawiają nas szans. Przyjrzymy się temu jak nasze założenia na temat świata/innych ludzi wpływają na to gdzie i na co kierujemy naszą uwagę i jak to wpływa na nasze zachowanie i decyzje.

Będziemy również:

• sprawdzać czy te nasze “szkła w okularach” nam służą, a może pozbawiają nas ciekawych możliwości
  • przyglądać się filtrom z różnych perspektyw aby mieć ich pełny obraz i zdecydować czy je zostawiamy czy może zmienić

PROWADZĄCA:

Marta Sykut – psycholog, trener umiejętności miękkich, na co dzień konsultant ds. szkoleń i rozwoju , certyfikowany trener Points of You®, pasjonatka pracy z obrazem i ruchem, które pozwalają wsłuchać się w swoje ciało, emocje i umysł.

Zgłoszenia

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do 10 września, pierwszeństwo udziału maja członkowie i członkinie STOP )

Cena: 50 zł brutto