Zapraszamy na warsztat z metody autobiograficznej

“Dorosły człowiek, który w odróżnieniu od dziecka wraz z upływem lat zatraca granicę pomiędzy zabawą i rozrywką a nauką i wiedzą, odczuwa podobną przyjemność za każdym razem, gdy nadarza mu się okazja ubogacenia się i kształcenia, doświadcza podobnych emocji nie tylko w odkrywaniu nowego i nieznanego, ale też przy okazji rozmyślań nad przeszłością.”
Duccio Demetrio, Zabawa na tle życia - gra autobiograficzna w edukacji dorosłych

Metoda autobiograficzna to podejście edukacyjne, które wykorzystuje narrację opowieści lub historii z własnego życia do pobudzenia procesów uczenia się, dialogu międzykulturowego i międzypokoleniowego, aktywnego obywatelstwa.

Warsztat poprowadzi ekspert z Włoch, Andrea Ciantar: socjolog, ekspert metody autobiograficznej, posiada doświadczenie w szkoleniu trenerów, prowadzi działania edukacyjne z dorosłymi i młodzieżą.

Warsztat prowadzony w języku angielskim.

9 grudnia 2017, godz. 9-16

Cena: 250 zł (z VAT) – członkowie/inie STOP,
350 zł (z VAT) – osoby spoza STOP
Cena zawiera lunch podczas warsztatu.

Miejsce: ul. Nowolipki 9 B, 00-151 Warszawa

Zgłoszenia: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do 4.12.2017)

Kontakt: biuro@stowarzyszeniestop.pl, tel. +48 724 737 117