Trenerko, trenerze – dołącz do badania trenerów

Włączyliśmy się do Ogólnopolskiego Badania Trenerów. Zachęcam o zapoznania się z poniższą informacją od PERSO.IN i do udziału w badaniu.

Ogólnopolske BadanieTrenerów jest pierwszym w Polsce badaniem, które na tak dużą skalę łączy twarde dane dotyczące pracy trenera z aspektami miękkimi, czyli osobowością.

 

Zależy nam na każdym uczestniku. Dlatego też osobiście prosimy o wypełnienie krótkiej 7 – minutowej ankiety. Link do ankiety znajduje się pod adresem: https://trenerzy.perso.in?external_key=8

Druga część badania to kwestionariusz osobowości (ok. 20 minut) do którego dostęp dostaniecie Państwo bezpłatnie na podany adres mailowy.

W ramach podziękowania za poświęcony czas firma PERSO.IN przygotowała raporty z indywidualnymi wynikami natężenia introwersji – ekstrawersji oraz webinar dotyczący wykorzystania osobowości w pracy trenera.

Udział w badaniu jest całkowicie bezpłatny, a jego wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień statystycznych i raportu, który również zostanie przesłany uczestnikom badania.