Będziemy Ugadywać Marzenia – pod takim hasłem spotykamy się i działamy 18 marca w godz. 14-18, online, podczas pierwszego Open Space Technology w STOP!!!

Chcemy wspólnie z członkiniami i członkami spojrzeć na to jaką organizacją jest teraz STOP, po ponad 20 latach działania, jaką funkcje obecnie pełni, kim jesteśmy, my członkowie i członkinie, jakie mamy oczekiwania, marzenia, jakich wartości szukamy, do jakiej społeczność chcemy należeć i jak możemy się wzajemnie wspierać.

Open Space Technology –  Sprawdzona formuła organizacji wartościowych dyskusji i budowania relacji w dużej grupie, na dedykowanej platformie QiqoChat. W szczegóły wprowadzi nas Ola Chodasz, facylitatorka wydarzenia, specjalistka OST.

PRZEBIEG

1. Wprowadzenie do tematu przewodniego wydarzenia: Będziemy Ugadywać Marzenia
  2. Zasady Open Space i jak poruszać się po platformie
  3. Zgłaszanie tematów do dyskusji w mniejszych grupach
  4. Równolegle odbywające się dyskusje:
    1. swoboda przemieszczania się pomiędzy pokojami dyskusyjnymi,
    2. permanentny dostęp do pokoju kawiarnianego,
    3. współtworzenie e-notatek z dyskusji, z których powstanie e-raport,
  5. Podsumowanie – każdy może zabrać głos

KORZYŚCI Z UDZIAŁU

Atmosfera przerwy kawowej
Okazja do poznania nowych osób i budowania relacji
Ciekawe, angażujące rozmowy na ważne tematy
Wysoka jakość i efektywność dyskusji
Dostęp do e-raportu z inspiracjami z dyskusji

ZGŁOSZENIA

Do udziału w Open Space Technology zapraszamy członków, członkinie oraz absolwentów i absolwentki Szkół Trenerskich STOP.

TERMIN: 18 marca (czwartek), g. 14-18
Rekrutacja trwa do 17.03.2021

FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY

DLACZEGO OST?

To innowacyjny sposób prowadzenia dużych spotkań, który daje możliwość nawiązywania i pogłębiania relacji, dużego zaangażowania w dyskusje i tworzenia wartościowych rozwiązań.