Wykorzystaj potencjał różnorodności w pracy swojego zespołu

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Oswoić różnorodność” odbywającym się w Warszawie 11-12 stycznia 2020. Szkolenie prowadzone jest jako część wydarzenia szkoleniowego absolwentów i absolwentek 21. Szkoły Trenerskiej -Festiwal Rozwoju i Umiejętności -2. edycja. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Różnorodność to nasza rzeczywistość. Nasze zespoły to mozaiki ludzkich typów. Jak efektywnie nimi zarządzać? Jak sprawić, by różnorodność była naszym zasobem? Szkolenie pomoże Wam zauważyć i nazywać różnice oraz dostarczy Wam umiejętności potrzebnych do zarządzania różnorodnym zespołem.

Dla kogo?

Na szkolenie zapraszamy osoby zarządzające zespołami oraz planujące budowanie własnego zespołu, działające zarówno w organizacjach pozarządowych, w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Korzyści dla uczestników i uczestniczek

  1. Dowiesz się czym jest różnorodność i jakie ma wymiary.
  2. Dowiesz się dlaczego jest ona tak silnym trendem.
  3. Poznasz siłę i słabości różnorodnych zespołów.
  4. Poznasz narzędzia ułatwiające pracę z różnorodnym zespołem.

Informacje organizacyjne i zgłoszenia

Miejsce: Stowarzyszenie STOP, Warszawa, ul. Nowolipki 9 B

Termin: 11-12 stycznia, godz. 9:00-17:00

Zgłoszenia: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Podczas szkolenia zapewniamy przerwę kawową (kawa, herbata, woda, ciasteczka)

Trenerki

MAŁGORZATA PERETIATKOWICZ – socjolożka od lat zaangażowana w działania 3 sektora. Działa na rzecz równego traktowania różnych grup społecznych. Zaczynała swoje działania w organizacjach kobiecych. Związana z organizacjami działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością, członkini zarządu Fundacji TUS. Od lat zarządza zespołami projektowymi i zespołem Fundacji. Ma za sobą kilkaset szkoleń z zakresu budowania zespołu, w tym włączania do niego osób z niepełnosprawnością oraz planowania przestrzeni i usług w sposób dostępny dla wszystkich osób.

MAJA MAŃKOWSKA – koordynatorka i współautorka projektów edukacyjnych kierowanych do młodzieży i dorosłych pracujących z młodzieżą. Trenerka umiejętności społecznych specjalizująca się między innymi w obszarze przywództwa włączającego. Socjolożka, absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim specjalizacja Antropologia Współczesności.

 

PYTANIA?

Napisz: paulina@stowarzyszeniestop.pl