Potrzebujecie programu do spotkań online?

Mamy nadzieję, że pomimo sytuacji, którą mamy teraz czujecie się dobrze i pozostajecie w domu (jeśli macie taką możliwość). Sytuacja ciągle się zmienia, ale staramy się działać zdalnie z nadzieją, że za jakiś czas to się ustabilizuje. Pomaga nam w tym platforma Zoom, dzięki której możemy organizować spotkania online (+webinary i transmisje).

Dajemy Wam możliwość skorzystania z naszego konta Zoom. Możecie zorganizować spotkanie do 100 osób, gdzie wszyscy mogą widzieć siebie nawzajem i prowadzić rozmowę na żywo. Do wykorzystania w Waszych działaniach edukacyjnych, w pracy czy nawet do zorganizowania spotkania rodzinnego!

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?
Możliwość skorzystania z Zooma jest dostępna dla aktywnych członków i członkiń (z uregulowanymi składkami, z 2019 rokiem włącznie).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Poprzez formularz kontaktowy, gdzie podajesz temat, datę i godziny spotkania (admin ustawi spotkanie i prześle Ci linka i informacje, które prześlesz swoim uczestnikom). Przed spotkaniem otrzymasz login i hasło dostępu dla organizatora spotkania. Sam/sama rozpoczynasz spotkanie i administrujesz użytkownikami.

FORMULARZ: ZGŁOSZENIE REZERWACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY: