Rekrutacja na szkolenie w Hiszpanii

W ramach projektu Kompetentni i otwarci na różnorodność trenerzy na europejskim rynku zapraszamy na szkolenie realizowane przez ULEX w Hiszpanii: Facilitating Diversity, które planowane jest 21-29 września 2019. Więcej o szkoleniu na stronie organizatora: TUTAJ.

Mamy możliwość wysłania dwóch osób, ale organizator przeprowadzi również własną rekrutację, więc uczestnicy zgłoszeni przez nas wypełnią jeszcze ankietę dla ULEX i odbędą rozmowę Skypową. Wymagania organizatora znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym (WAŻNE!). W projekcie mogą wziąć udział pracownicy oraz członkowie i członkinie Stowarzyszenia.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać na adres: biuro@stowarzyszeniestop.pl do 6 SIERPNIA 2019 (włącznie).

Więcej informacji w REGULAMINIE REKRUTACJI i w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.