Zapraszamy na warsztaty w ramach Nocy szkoleń 22 października!

CC BY Yuri Levchenko/flickrNa Smolnej 16 lok. 7 Stowarzyszenie STOP organizuje dwa bezpłatne warsztaty prowadzone przez Darię Sowińską-Milewską:

• Trenerskie ICT – godz. 18.00-22.00
  • Szkolenie o wykorzystywaniu narzędzi ICT w szkoleniach, oparte na rezultatach intelektualnych projektu „E-process in elearning” (Program ERASMUS+), dla prowadzących szkolenia/spotkania, początkujących w ICT.

• Jak korzystać z EPALE – elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych? – godz. 22.00-23.30
  • EPALE – platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, finansowana przez ERASMUS+ pozwala na wymianę doświadczeń, materiałów i nawiązywanie kontaktów osobom zainteresowanym edukacją dorosłych. A co Ty na niej znajdziesz?

Zapraszamy również na:

• warsztat naszego członka Tomasza Janiaka na ul. Miłej 22, 2 klatka (Fundacja “Jeden Muranów”) – Action Learning – jak wzmacniać swoje przywództwo i rozwiązywać złożone problemy? (godz. 18.00-21.00, płatny)
  • Prezentacja metody ACTION LEARNING – nauki działaniu, udział w sesji.

• warsztat Łukasza Szewczyka ze Stowarzyszenia Pracownia Filmowa “Cotopaxi” na ul. Skaryszewskiej 6 lok. 17 – Noc cotopaxi (godz. 19.00-22.00, bezpłatny)
  • Warsztaty pracy techniką wideo uczestniczącego (Participatory Video), która jest połączeniem animacji społecznej, badań w działaniu i aktywności twórczej.

Zapisy: www.pozarzadowy.expert

Zdjęcie: CC BY Yuri Levchenko