Zapraszamy na szkolenia prowadzone przez uczestników i uczestniczki naszej 17 Szkoły Trenerskiej!!

4-5 września 2015 na Pomorzu

Szkolenia organizowane są w ramach I edycji Szkoły Liderów i Liderek Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych. Odbędzie sie 9 różnych szkoleń:

1. Aktywność online (COP Pruszcz Gdański)
  2. Nie da się. Nie, da się! – o jakości w partycypacji (COP Tczew)
  3. Współpraca z samorządem uczniowskim (Sopocka Szkoła Wyższa)
  4. Proces planowania projektów społecznych z uwzględnieniem różnych źródeł finansowania (Sopocka Szkoła Wyższa)
  5. Sensacje XXI wieku – jak dbać o swoje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie (Sopocka Szkoła Wyższa)
  6. Jak włączać mieszkańców w podejmowanie decyzji? Wybrane techniki partycypacji obywatelskiej (Malbork Welcome Center)
  7. Od facylitacji, w kapeluszach De Bono, do Debaty Oksfordzkiej. Wykorzystanie różnych form dyskusji w działalności organizacji pozarządowej (Fundacja RC Gdańsk)
  8. Praktyczny wymiar emocji (Fundacja RC Gdańsk, szkolenie jednodniowe 5 września 2015)
  9. Skuteczny Kodeks Etyczny w Jednostce Samorządu Terytorialnego (Urząd Marszałkowski Gdańsk, szkolenie w dniach 3-4 września 2015 r.)

Opisz szkoleń oraz sylwetki trenerów – ZOBACZ

Zgłoszenia do 31 sierpnia – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udział w warsztatach jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Ewentualne pytania można kierować do Agnieszki Radzimskiej-Kowalik
tel. 517 724 666