SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA. Szansa czy szaleństwo?

Czym jest spółdzielnia socjalna i na czym właściwie polega ta forma działalności? Z jakich źródeł może być finansowana? Jakie są jej plusy i minusy?

Zapraszamy na warsztat, który pomoże odpowiedzieć na te pytania. 11 września 2015, Warszawa

szkolenie11092015
Spółdzielczość socjalna to ostatnio bardzo popularny temat. W poprzedniej perspektywie finansowej funduszy unijnych nowo powstającym podmiotom przyznano wiele dotacji – na prowadzenie działalności w takiej postaci. Stosunkowo łatwo, można było otrzymać nawet 100 tysięcy złotych. Obecna perspektywa przewiduje kolejne wsparcie finansowe. Spodziewana w najbliższym czasie Ustawa o przedsiębiorstwie społecznym ma dać spółdzielniom socjalnym jeszcze więcej przywilejów.

Prowadząca:
Lidia Korbus – ukończyła studia w zakresie administracji publicznej, zarządzania, marketingu oraz służby cywilnej. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie rejestracji i funkcjonowania spółdzielni socjalnych osób fizycznych i prawnych.

Jest praktykiem – pomogła powstać wielu spółdzielniom socjalnym. Wspiera je także w zakresie formalnoprawnym, marketingowym, komunikacji wewnętrznej i zarządzania.

 

Termin: 11 września 2015, godz. 9-17

Miejsce: Warszawa, ul. Smolna 16 lok. 7

Zgłoszenia do 15 lipca na e-mail: biuro@stowarzyszeniestop.pl

Grupa: 12 osób
Cena: 25 zł (z VAT)

Więcej: ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE (pdf)