Project is supported by the Visegrad Fund and the Ministry of Foreign Affairs of the Kingdom of the Netherlands Project.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu w Czechach!

Mamy jeszcze miejsce na Training of Trainers Summer School, który odbędzie się 10-16 września 2017 roku w Statek Výštice (www.statekvystice.cz). Szkolenie jest dla osób prowadzących szkolenia dla NGO z zakresu fundraisingu i zarządzania organizacją, w programie przegląd technik i metod, wymiana doświadczeń.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu POINT- Platform for Opportunities and Ideas in Non-Profit Training w ramach Funduszu Wyszehradzkiego (visegradfund.org) przez Czeskie Centrum Fundraisingu (The Czech Fundraising Center) – Stowarzyszenie STOP jest partnerem z Polski.

Zajęcia prowadzone są po angielsku. Grupa będzie liczyć 23 osoby (po 2 z Polski, Słowacji, Czech i Węgier oraz po 3 z Armenii, Gruzji, Mołdawii, Ukrainy i Białorusi). Organizator pokrywa koszty przejazdu (przelot, dojazd na miejsce szkolenia), zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas szkolenia. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty ubezpieczenia i ewentualne dodatkowe wydatki („kieszonkowe”).

Warunki uczestnictwa:

• Participants should already have some experience in fundraising or NGO management training. The TOT School is primarily focused on experiential learning methods and principles applied to traditional management training methods.
  • Participants should be interested to learn more about this topic and also ready for outdoor activities (about 1/4 of the TOT program is outdoor).

Więcej informacji i zgłoszenia: biuro@stowarzyszeniestop.pl, do 30 maja (wtorek) do godziny 19.00

Więcej: Strona projektu
What’s the POINT?