Teatr Obrazu Formą Wyrazu

Zapraszamy na szkolenie realizowane przez naszą członkinię Martę Sykut i inspirowane „Theatre of the Oppressed Training”, w którym trenerka uczestniczyła w marcu 2019.

Szkolenie “Teatr Obrazu Formą Wyrazu” skierowane jest do trenerów/trenerek, edukatorów/edukatorek oraz osób pracujących z grupami w obszarze zmiany społecznej i nie tylko.

PODCZAS SZKOLENIA:

• Dowiesz się czym jest Teatr Uciśnionych, jak to się stało, że Augusto Boal go stworzył oraz poznasz jego podstawowe pojęcia
  • Doświadczysz, a następnie dowiesz się dlaczego gry są ważnym elementem Teatru Uciśnionych i gdzie znaleźć inspirację do wykorzystania w swoich warsztatach.
  • Poznasz różne sposoby prowadzące do stworzenia Obrazu, który będzie gotowy do wystawienia przed „widownią”
  • Sprawdzisz, w jaki sposób można wykorzystać Teatr Obrazu podczas warsztatów i jakie są korzyści z jego zastosowania

Dzięki udziałowi w szkoleniu zyskasz narzędzia i inspiracje:

• do wykorzystania w pracy z większą grupą (15-20 osób),
  • do wykorzystania w pracy w wielu tematach,
  • angażujące zarówno umysł, emocje i ciało,
  • zachęcające do eksperymentowania,
  • zachęcające do uwzględniania różnorodnych perspektyw i głosów w grupie.

PROWADZĄCA

Trenerka Marta SykutMarta Sykut – psycholog, trener umiejętności miękkich, na co dzień konsultant ds. szkoleń i rozwoju , certyfikowany trener Points of You®, pasjonatka pracy z obrazem i ruchem, które pozwalają wsłuchać się w swoje ciało, emocje i umysł.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Miejsce: Stowarzyszenie STOP, ul. Nowolipki 9 B
Termin: 23 listopada 2019, godz. 9:00-17:00 (z przerwą 13:00-14:00)

Cena: 70 zł – członkowie i członkinie STOP (z uregulowanymi składkami), 150 zł  – osoby spoza STOP

Płatności należy dokonać najpóźniej do 18 listopada. W przypadku rezygnacji ze szkolenia po tym terminie zwracamy 90% wpłaconej kwoty. Wystawiamy faktury.

INSPIRACJE

Przeczytaj relację Marty ze szkolenia!

PYTANIA?

Napisz: paulina@stowarzyszeniestop.pl

Szkolenie odbywa się w ramach upowszechniania szkolenia “Theatre of the Oppressed” zrealizowanego 23-30 marca 2019 w Hiszpanii w ramach projektu Kompetentni trenerzy NGO na europejskim rynku realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja dorosłych.