Zapraszamy członków i członkinie na spotkanie

Zarząd STOP zwołuje Walne Zgromadzenie Członków i Członkiń Stowarzyszenia STOP na dzień 16 czerwca 2018 r. (sobota) na godzinę 11.00. W przypadku braku wymaganego kworum drugim terminem jest 16 czerwca godzina 11.15.

Walne Zgromadzenie odbędzie się w  biurze Stowarzyszenia w Warszawie, przy ulicy Nowolipki 9B (w Centrum Wolontariatu).

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie i otwarcie Walnego Zgromadzenia Członków i Członków
    – wybór prowadzącego/prowadzącej WZ oraz osoby protokołującej zebranie
    – uchwalenie porządku WZ
    – wybór komisji skrutacyjnej
  2. Sprawozdanie Zarządu STOP za 2017 rok (sprawozdanie merytoryczne i sprawozdanie finansowe)
  3. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej STOP za 2017 i wniosek o udzielenie (lub nieudzielenie) absolutorium dla Zarządu STOP
  4. Przyjęcie lub odrzucenie sprawozdania Zarządu Stowarzyszenia STOP za 2017 r.
  5. Sprawozdanie Rady Superwizorów z działalności za 2017 r.
  6. Sprawozdanie Komisji Certyfikacyjnej z działalności za 2017 r.
  7. Wybory do władz Stowarzyszenia (Zarządu i Komisji Rewizyjnej)
  8. Ustalenie wysokości składki członkowskiej na 2019 rok.
  9. Wnioski i rekomendacje uczestników i uczestników Walnego Zgromadzenia dla Zarządu Stowarzyszenia STOP.
  10. Zamknięcie WZ.