Aktualizacja: 15.01.2021

Droga Trenerko, Drogi Trenerze!

Zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym warsztacie online „Drogi edukacji – narzędzia wspierające uczenie osób dorosłych”, który pozwoli Wam zapoznać się z dwoma narzędziami wspierającymi uczenie się osób dorosłych – speed learning i uczenie się poza salą szkoleniową, czyli outdoor online. Wypracowaliśmy je i sprawdziliśmy w projekcie „Education by the way” skierowanym do osób prowadzących działania edukacyjne dla grup o niskich kompetencjach.

Obecna sytuacja potwierdza ich adaptowalność nie tylko do różnych grup, ale także możliwość przełożenie ich do świata online. Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi przez Agnieszkę Borek i Łukasza Szewczyka. Warsztat realizowany w ramach projektu Education by the way w ramach Programu Erasmus+.

UWAGA – DODATKOWY TERMIN i ZMIANA GODZINY

TERMIN:
1. grupa: 21 stycznia 2021 (czwartek), godz. 15.30-17.45
2. grupa: 27 stycznia (środa), godz. 15.30-17.45
(w trakcie przewidziano krótką przerwę)

MIEJSCE: platforma Zoom

Podczas warsztatu:

  • Doświadczysz pracy z wykorzystaniem dwóch narzędzi, które wspierają osoby dorosłe w uczeniu się przez całe życie i które pomogą im autonomicznie żyć i uczestniczyć w życiu społecznym.
  • Poznasz inne metody, które odpowiadają na różne potrzeby edukacyjne osób dorosłych, zwłaszcza tych, które mają kłopoty w sprostaniu wyzwaniom w życiu prywatnym, w pracy, w edukacji, jak również osób, które bardzo chcą zmienić swoje życie “na lepsze”.

DLA KOGO?

Warsztat jest dla osób, które:

  • chcą doskonalić lub zmienić swój sposób uczenia osób dorosłych
  • szukają nowych dróg docierania do odbiorców własnych działań edukacyjny
  • spotykają się z brakiem motywacji do uczenia się wśród dorosłych uczestników i uczestniczek działań edukacyjnych
  • dla których ważna jest dla nich idea uczenia przez całe życie
  • którym zależy na edukacji włączającej, w szczególności na zaangażowaniu w uczenie się osób o niskich kompetencjach

OSOBY PROWADZĄCE

Agnieszka BorekAgnieszka Borek – certyfikowana trenerka STOP, socjolożka, liderka społeczna. Obecnie skupia się na planowaniu i wspieraniu długofalowych procesów edukacyjnych w organizacjach. Ekspertka w projekcie Education by the Way.

Łukasz SzewczykŁukasz Szewczyk – certyfikowany trener STOP, facylitator, edukator działający głównie w obszarze wspierania rozwoju z wykorzystaniem narzędzi audiowizualnych, edukacji kulturalnej i innowacji społecznej. Ekspert w projekcie Education by the way.

ZGŁOSZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (do 19 stycznia)

 

Strona projektu w jęz. angielskim: www.edu-btw.eu