Moodle nie jest trudne

Zapraszamy Was na miniwarsztat podsumowujący wyjazd szkoleniowy do Grecji w ramach projektu “STOP na arenie międzynarodowej i w świecie wirtualnym” realizowanego w ramach programu Erasmus+ Edukacja dorosłych.

Warsztat MoodleNa 2 godzinnym warsztacie:

• dowiecie się o narzędziach dostępnych w sieci, które można wykorzystać przy edukacji osób dorosłych takich jak blogi, wiki, kursy on-line i gry internetowe,
  • poznacie w praktyce narzędzie Moodle – zapoznacie się z podstawowymi funkcjami tego programu, dającego możliwość tworzenia prywatnych kursów i albo w całości zastępujących uczenie tradycyjne, albo je uzupełniających.

9 maja 2016, g.16-18

Udział bezpłatny!
Zabierzcie ze sobą laptop.

Miejsce: ul. Smolna 16 m 7, Warszawa
Zgłoszenia: biuro@stowarzyszeniestop.pl

Prowadzące:

Katarzyna Adamska-Dutkiewicz – trenerka i doradczyni z obszarów finansowych. Nowoczesne narzędzia edukacyjne to dla niej odkrycie i jest ich zwolenniczką. Pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi.

Małgorzata Tur – socjolog i trenerka prowadząca na co dzień Pracownię Interakcji. Uważa, że odpowiednio dobrane narzędzia ICT bardzo pomagają w procesie uczenia się oraz uatrakcyjniają szkolenia.

Logo Erasmus plus

Szkolenie realizowane w ramach programu Erasmus+