Symbaloo, YouTube i Facebook – przestrzeń w procesie nauczania/ uczenia się

Zapraszamy na mini-warsztat odbywający się w ramach projektu E-process in e-learning w ramach programu Erasmus+.

Warsztat - 5 kwietnia 2016Na 3 godzinnym warsztacie dowiesz się:

• jak wykorzystać moc Facebooka, by rozwinąć wymianę doświadczeń dobrze rozpoczętą na warsztacie
  • jak przygotować multimedialną tablicę z odnośnikami do stron, która umożliwi uczestnikom szkolenia szybkie poruszanie się po wskazanych przez Ciebie źródłach
  • dlaczego warto mieć kanał na YouTube i jak go wykorzystać w praktyce szkoleniowej

5 kwietnia 2016, g. 14-17

Zgłoszenia na biuro@stowarzyszeniestop.pl do 3 kwietnia.

Miejsce: Stowarzyszenie STOP, Warszawa, ul. Smolna 16/7

Zabierzcie ze sobą laptop lub tablet!

Udział jest bezpłatny.

Prowadząca:

Anna Czernicka-Szpakowska – trenerka metod sprzyjających uczeniu się oraz TIK w edukacji, współpracuje z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej w projektach edukacyjnych i strażniczych oraz z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w zakresie sieci współpracy i samokształcenia.

Grafika:
CC BY Kārlis Dambrāns