Walne Zgromadzenie i spotkanie członków i członkiń – marzec 2023

Kontynuujemy naszą (jeszcze krótką) tradycję wyjazdowych spotkań członków i członkiń połączonych z Walnym Zgromadzeniem!! Tym razem będzie spotkanie wiosenne i w duchu ekologicznym, czyli tzw. Zielony sTOP! Podyskutujemy m.in. o tym jak być Eko-trenerem i Eko-trenerką i zagramy w Grę Zasad. Walne będzie poświęcone odświeżeniu zapisów statutu Stowarzyszenia (prześlemy propozycję zmian).

Nasze marcowe spotkanie jest jednym z wydarzeń 25-lecia sTOP, zapoczątkujemy nim nasze działania jubileuszowe. Będzie także przestrzeń na porozmawianie o sTOPie oraz o pomysłach na świętowanie:)

Drogie Członkinie i Drodzy Członkowie zapraszamy Was do udziału w Walnym i spotkaniu członków i członkiń oraz do zapoznania się z informacją organizacyjną i do zgłoszenia chęci udziału!

Termin

Zapraszamy Was od 23 marca (czwartek po południu) do 26 marca (niedziela rano) 2023 – 3 noce.

25 marca (sobota), w godz. 10-13 zbierzemy się na Walnym Zgromadzeniu i połączymy online z innymi chętnymi osobami, a pozostały czas wypełnimy aktywnościami, rozmowami i chwilami na wypoczynek i nabranie oddechu.

Jeżeli ktoś z Was chce wpaść do nas w wybrany dzień albo może przyjechać na krótszy czas, to nie ma problemu, zapraszamy!

Miejsce

Miejsce się jeszcze tworzy, wysłaliśmy zapytania do kilku miejsc. Plan jest aby spotkanie było w Dolinie Baryczy (woj. dolnośląskie). Damy Wam znać jak już będzie potwierdzone miejsce spotkania.

Zapewniamy:

1. noclegi w terminie 23-26.03.2023

2. pełne wyżywienie (składniki na śniadania, kolacje, zamawiane obiady)

3. ryczałt na pokrycie części kosztów dojazdu (szczegóły ustalamy)

Dojazd

Jesteśmy z całej Polski, ale na pewno będzie kilka ekip podróżujących z większych miejscowości, np. Warszawa czy Wrocław. Będziemy sprawdzać do kogo można się dołączyć albo kto może kogoś zabrać autem.

Można też dojechac w okolice miejsca spotkania (np. do Wrocławia) pociagiem, a później zorganizujemy transport.

Jakie plany?

Szczegóły się tworzą. Najważniejsze jest aby pobyć ze sobą, może poznać się lepiej. Na pewno każdy i każda znajdzie dla siebie przestrzeń i miejsce:)

Chętni? Chętne?

Zapraszam do zgłoszeń! Chcemy jak najszybciej wiedzieć ile osób planuje być z nami i zarezerwować miejsca. Zgłaszajcie wstępną chęć udziału i zapotrzebowanie na nocleg do do 20 stycznia 2023!

Wypełnij formularz poniżej lub TUTAJ