Projekt Erasmus+

W grudniu 2020 roku rozpoczęliśmy realizację międzynarodowego projektu Young Messengers of European Memory (YoMem), którego celem jest wzmocnienie roli młodych osób w umacnianiu europejskiej pamięci, odkrywaniu na nowo wartości demokracji, współistnienia, sprawiedliwości społecznej, jako fundamentalne wartości Unii Europejskiej. Chcemy aby wspomnienia i pamięć o wydarzeniach zawarta w opowieści służyły jako narzędzia zwiększającego świadomość tego, kim jesteśmy, jako jednostki i jako społeczność, aby odzyskać poczucie lepszej i możliwej do zrealizowania przyszłości. Działania w projekcie opierają się metodach storytellingu, autobiograficznej i wideo uczestniczącego.

Termin realizacji: grudzień 2020 – listopad 2022
Numer projektu: 2020-2-IT03-KA205-019585

1. Storie di Mondi Possibili– Włochy (lider)
  2. Federazione Italiana dei CEMEA – Włochy