ZARZĄD

Agnieszka Borek
Agnieszka BorekPrezeska zarządu, wsparcie działań międzynarodowych
Trenerka, badaczka i aktywistka społeczna, joginka. Ukończyła IV Szkołę Trenerów sTOP. Certyfikowana trenerka. Od 2018 roku jest Prezeską sTOP. W życiu poza sTOPowym wspiera NGO w długich procesach rozwojowych i w podnoszeniu ich wpływu społecznego. Zawodowo związana z Fundacją Valores i Programem Social Business Accelerator. Działa w licznych grupach formalnych i nieformalnych. Celebruje codzienność, pielęgnuje przyjaźnie, pije dobrą kawę o poranku i praktykuje jogę.
Grzegorz Idziak
Grzegorz IdziakWiceprezes zarządu
Od 2009 roku członek STOP, a od 2019 członek Zarządu STOP. Absolwent III Szkoły Trenerów STOP (2003-2004). Trener, coach, tutor, właściciel i dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli Percepti Edukacja. Aktywny trenersko w obszarze systemu oświaty, organizacji pozarządowych, inicjatyw społecznych. Chce pokazywać i uwzględniać perspektywę członkiń i członków spoza Warszawy i jeszcze bardziej włączać ich w działalność STOPu.  Zależy mu na tym, aby w STOPie jeszcze bardziej wykorzystywać technologie cyfrowe do kontaktu i angażowania członkiń i członków oraz do oferowania nowoczesnych form edukacyjnych.

Marcin Sobaszek
Marcin SobaszekWiceprezes, koordynator projektu
Trener, filmowiec, koordynator projektów, optymista. W STOP działa od 21 lat, absolwent II Szkoły Trenerów STOP. Na co dzień prowadzi swoją firmę szkoleniową, studio filmowe oraz Fundację Obrazy bez Granic. Realizuje projekty w obszarze edukacji, pracy z młodzieżą oraz osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Julia Koczanowicz-Chondzyńska
Julia Koczanowicz-ChondzyńskaCzłonkini zarządu
Trenerka, menedżerka, ekspertka. Absolwentka 22. Szkoły STOP. Związana z Trzecim Sektorem od 2005 roku, głównie jako autorka i koordynatorka projektów. Od 2018 zarządza Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Projektuje i prowadzi warsztaty i zajęcia edukacyjne. Specjalizuje się w ekonomii społecznej, wspieraniu NGOs, CSR, innowacjach społecznych, wspieraniu migrantów na rynku pracy.

Anna Wojciechowska-Nowak
Anna Wojciechowska-NowakCzłonkini zarządu
Trenerka, koordynatorka, badaczka i prawniczka. Ukończyła Szkołę Trenerów TROP. Wspiera firmy oraz instytucje publiczne w budowaniu i pielęgnowaniu etycznego wymiaru ich funkcjonowania. M.in. szkoli, prowadzi audyty etyczne, razem z zespołami swoich klientów buduje kodeksy etyki i polityki wewnętrzne. Jej koniki to whistleblowing oraz przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji.

BIURO

Paulina Sierzputowska
Paulina SierzputowskaDyrektorka, Pełnomocnik zarządu
Ze STOPem związana od 2009 roku. Od tego czasu rozpoczęła się jej życiowa przygoda z organizacjami pozarządowymi. Działa na rzecz edukacji osób dorosłych oraz wspiera w rozwoju trenerów i trenerki jako organizator szkoleń. Ważne jest dla niej promowanie idei uczenia się przez całe życie wśród organizacji w Polsce i w Europie oraz dostęp do dobrych i profesjonalnych działań edukacyjnych. W STOPie zajmuje się zarządzaniem pracą biura i finansami, koordynacją projektów międzynarodowych. Zajmuje się także projektowaniem stron, grafik i wizualną stroną działań.

Anna Skocz
Anna SkoczKoordynatorka działań międzynarodowych i spraw członkowskich
Trenerka, edukatorka, aktywistka lokalna. Absolwentka IX Szkoła Trenerska STOP, w latach 2020-2023 członkini Zarządu STOP. Trenerka międzykulturowa, ostatnio szczególnie zafascynowana podejściem do błędu w edukacji i narzędziami pracy wspierającymi rozwój osobisty. Poza tym wieloletnia koordynatorka projektów (lokalnych, regionalnych, krajowych i międzynarodowych i międzykontynentalnych) finansowanych ze środków publicznych i prywatnych (CSR). Przez chwilę urzędniczka i przedsiębiorczyni, jednak ponownie w 100% z rękoma w edukacji.

Katarzyna Radzikowska
Katarzyna RadzikowskaKoordynatorka projektu
Trenerka, mentorka i redaktorka, absolwentka 22. Szkoły Trenerskiej sTOP. Związana z organizacjami społecznymi od ponad 20 lat, działa przede wszystkim w obszarze inkluzywności. Zawodowy czas dzieli między salę szkoleniową i okienko Worda. Ma świadomość ogromnej siły słów, pomaga NGO i firmom wprowadzać do codziennej komunikacji zasady włączającego i prostego języka. Uwielbia gamifikację i wodę w każdej postaci, a zwłaszcza mazurskie jeziora. W sTOP-ie odpowiada za materiały edukacyjne realizowane w ramach projektów.

KOMISJA REWIZYJNA

1. Daria Sowińska-Milewska – przewodnicząca