ZARZĄD

Agnieszka Borek
Agnieszka BorekPrezeska zarządu, wsparcie działań międzynarodowych
Trenerka, badaczka i aktywistka społeczna, joginka. Ukończyła IV Szkołę Trenerów sTOP. Certyfikowana trenerka. Od 2018 roku jest Prezeską sTOP. W życiu poza sTOPowym wspiera NGO w długich procesach rozwojowych i w podnoszeniu ich wpływu społecznego. Zawodowo związana z Fundacją Valores i Programem Social Business Accelerator. Działa w licznych grupach formalnych i nieformalnych. Celebruje codzienność, pielęgnuje przyjaźnie, pije dobrą kawę o poranku i praktykuje jogę.
Grzegorz Idziak
Grzegorz IdziakWiceprezes zarządu
Od 2009 roku członek STOP, a od 2019 członek Zarządu STOP. Absolwent III Szkoły Trenerów STOP (2003-2004). Trener, coach, tutor, właściciel i dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli Percepti Edukacja. Aktywny trenersko w obszarze systemu oświaty, organizacji pozarządowych, inicjatyw społecznych. Chce pokazywać i uwzględniać perspektywę członkiń i członków spoza Warszawy i jeszcze bardziej włączać ich w działalność STOPu.  Zależy mu na tym, aby w STOPie jeszcze bardziej wykorzystywać technologie cyfrowe do kontaktu i angażowania członkiń i członków oraz do oferowania nowoczesnych form edukacyjnych.

Anna Skocz
Anna SkoczWiceprezeska zarządu, wsparcie działań międzynarodowych
Trenerka, edukatorka, aktywistka lokalna. Absolwentka IX Szkoła Trenerska STOP, od 2020 członkini Zarządu STOP. Trenerka międzykulturowa, ostatnio szczególnie zafascynowana podejściem do błędu w edukacji i narzędziami pracy wspierającymi rozwój osobisty. Poza tym wieloletnia koordynatorka projektów (lokalnych, regionalnych, krajowych i międzynarodowych i międzykontynentalnych) finansowanych ze środków publicznych i prywatnych (CSR). Przez chwilę urzędniczka i przedsiębiorczyni, jednak ponownie w 100% z rękoma w edukacji.

Julia Koczanowicz-Chondzyńska
Julia Koczanowicz-ChondzyńskaCzłonkini zarządu
Trenerka, menedżerka, ekspertka. Absolwentka 22. Szkoły STOP. Związana z Trzecim Sektorem od 2005 roku, głównie jako autorka i koordynatorka projektów. Od 2018 zarządza Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Projektuje i prowadzi warsztaty i zajęcia edukacyjne. Specjalizuje się w ekonomii społecznej, wspieraniu NGOs, CSR, innowacjach społecznych, wspieraniu migrantów na rynku pracy.

Marcin Sobaszek
Marcin SobaszekCzłonek zarządu, koordynator projektu
Trener, filmowiec, koordynator projektów, optymista. W STOP działa od 21 lat, absolwent II Szkoły Trenerów STOP. Na co dzień prowadzi swoją firmę szkoleniową, studio filmowe oraz Fundację Obrazy bez Granic. Realizuje projekty w obszarze edukacji, pracy z młodzieżą oraz osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Anna Wojciechowska-Nowak
Anna Wojciechowska-NowakCzłonkini zarządu
Trenerka, koordynatorka, badaczka i prawniczka. Ukończyła Szkołę Trenerów TROP. Wspiera firmy oraz instytucje publiczne w budowaniu i pielęgnowaniu etycznego wymiaru ich funkcjonowania. M.in. szkoli, prowadzi audyty etyczne, razem z zespołami swoich klientów buduje kodeksy etyki i polityki wewnętrzne. Jej koniki to whistleblowing oraz przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji.

BIURO

Paulina Sierzputowska
Paulina SierzputowskaDyrektorka, Pełnomocnik zarządu
Ze STOPem związana od 2009 roku. Od tego czasu rozpoczęła się jej życiowa przygoda z organizacjami pozarządowymi. Działa na rzecz edukacji osób dorosłych oraz wspiera w rozwoju trenerów i trenerki jako organizator szkoleń. Ważne jest dla niej promowanie idei uczenia się przez całe życie wśród organizacji w Polsce i w Europie oraz dostęp do dobrych i profesjonalnych działań edukacyjnych. W STOPie zajmuje się zarządzaniem pracą biura i finansami, koordynacją projektów międzynarodowych. Zajmuje się także projektowaniem stron, grafik i wizualną stroną działań.

Katarzyna Fusiek
Katarzyna FusiekKoordynatorka projektów
Psycholożka-seksuolożka, trenerka, od zawsze związana z trzecim sektorem. Absolwentka XV Szkoły Trenerskiej, specjalistka ds. jakości szkoleń w ramach projektów partmerskich SIRES oraz SIRES II. W STOPie zajmuję się koordynacją projektu z ekonomii społecznej i wspieram codzienną pracę biura.
Katarzyna Radzikowska
Katarzyna RadzikowskaKoordynatorka projektu
Trenerka, mentorka i redaktorka, absolwentka 22. Szkoły Trenerskiej sTOP. Związana z organizacjami społecznymi od ponad 20 lat, działa przede wszystkim w obszarze inkluzywności. Zawodowy czas dzieli między salę szkoleniową i okienko Worda. Ma świadomość ogromnej siły słów, pomaga NGO i firmom wprowadzać do codziennej komunikacji zasady włączającego i prostego języka. Uwielbia gamifikację i wodę w każdej postaci, a zwłaszcza mazurskie jeziora. W sTOP-ie odpowiada za materiały edukacyjne realizowane w ramach projektów.

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Daria Sowińska-Milewska – przewodnicząca
  2. Katarzyna Lipka-Szostak
  3. Anna Żelazowska-Kosiorek