Praca w małym zespole

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym materiałem edukacyjnym, który powstał w ramach projektu Spójna Integracja Regionalna Ekonomii Społecznej.

Mogłoby się wydawać, że praca w niewielkim zespole „robi się sama”. Nic bardziej mylnego! Nawet jeśli zarządzasz kilkuosobową grupą, powinnaś_powinieneś zadbać o wartościową integrację, jasne zasady czy skuteczną komunikację. W artykule Magda Jasińska pokazuje, jak w siedmiu krokach zadbać o zmotywowany, zgrany i skuteczny zespół. Uzupełnieniem artykułu jest film na temat dobrej i wartościowej integracji. Korzystajcie!

ARTYKUŁ – Jak w siedmiu krokach zorganizować pracę małego zespołu

WIDEO – Co to jest integracja?

Projekt: Spójna Integracja Regionalna Ekonomii Społecznej II
Koordynatorka merytoryczna: Katarzyna Radzikowska

SIRES II - belka z logotypami

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.