Warsztat rozwojowy

AKTUALIZACJA TERMINU SZKOLENIA: zmiana na 3 grudnia 2021

Zapraszamy do udziału w warsztacie online “Dobrostan trenerski – czyli jak zadbać o siebie pracując i szkoląc w onlajnie” 3 grudnia (piątek), godz. 9.30-16.30.

Twój udział w warsztacie jest finansowany z projektu SKRZYDŁA DLA STOP finansowanego ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Loga NIW PROO STOP

O CZYM JEST WARSZTAT?

Nie jest to kolejny warsztat ze szkolenia online. Powstał on jako odpowiedź na potrzebę odnalezienia się w wirtualnym świecie trenerskim (który pozostanie już z nami w mniejszym lub większym stopniu) i zadbania o siebie i swoje emocje.

Warsztat rozwojowy “Dobrostan trenerski” to przestrzeń stworzona po to, abyś mogła/mógł spotkać się z samą/samym sobą. Zaproponowane aktywności pozwolą Ci przyjrzeć się sobie w kilku obszarach,  które znacząco wpływają na Nasze poczucie dobrostanu. Będziemy zapraszać ciało, emocje i umysł, aby poprowadziły Cię w Twoich eksploracjach dobrostanu, czasem pracując indywidualnie, czasem w grupie, współtowarzysząc sobie w tej podróży.

Na warsztacie dotkniemy następujących wątków:

1. Ważne czynniki wspierające Nasz dobrostan – mapa regeneracji
  2. Aktywności obniżające pobudzenie, rozluźniające i relaksujące
  3. Metody wspierające zadbanie o emocje
  4. Poczucie bezpieczeństwa trenerki/trenera na sali wirtualnej
  5. Zakres odpowiedzialności trenerki/trenera – gdzie się zaczyna i gdzie się kończy Twoja odpowiedzialność
  6. Warsztat to przestrzeń do wymiany doświadczenia, uczenia się od siebie nawzajem oraz wspólnego szukania odpowiedzi na pytanie “Co jest możliwe i efektywne w przestrzeni online?” i jak to zrobić aby zadbać o siebie.

Zapraszamy Ciebie do skupienia się na sobie, uważności na sygnały płynące z Twoich myśli, odczuć, ciała. Zależy nam zatem na Twojej obecności na całości procesu warsztatowego.

PROWADZĄCE

Warsztat poprowadzą Marta Sykut i Małgorzata Winiarek-Kołucka, współautorki programu szkoleniowego.

MARTA SYKUT – Psycholożka, certyfikowana facylitatorka Points of You®, coach Action Learning, na co dzień konsultantka ds. szkoleń i rozwoju. Jej pasją jej wspieranie zespołów oraz indywidualnych osób w rozwijaniu swojego potencjału.

MAŁGORZATA WINIAREK-KOŁUCKA –  Trenerka, psycholożka, superwizorka dramy. Jej obszary zainteresowania to komunikacja interpersonalna, odkrywanie potencjału drzemiącego w ludziach i w grupie, fundrising oraz rozwój zdolności twórczych.

ZGŁOSZENIA

FORMULARZ: poniżej lub TUTAJ

Zgłoszenia do 22.11.2021. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają członkowie i członkinie z opłaconymi składkami. Liczy sie kolejność zgłoszeń.

INFO ORGANIZACYJNE

1. TERMIN: 3 grudnia 2021 (piątek), g. 9.30-16.30
  2. Miejsce: platforma Zoom
  3. UDZIAŁ BEZPŁATNY
  4. Grupa: 12 osób
  5. Po zakończeniu uczestnicy i uczestniczki otrzymają zaświadczenie udziału w wersji elektronicznej.

Kontakt: Paulina Sierzputowska – paulina@stowarzyszeniestop.pl, tel. 724 737 117