Kompetentni i otwarci na różnorodność trenerzy na europejskim rynku – edycja 2.

Pod koniec grudnia 2020 roku rozpoczęliśmy realizację kontynuacji naszego projektu dot. mobilności kadry edukacyjnej. Projekt wpisuje się w strategię rozwojową STOP i ma na celu wzmocnienie kompetencji trenerskich członków i członkiń STOP oraz zbudowanie zespołu szkolącego grupy międzynarodowe w ramach oferty STOP.

W związku z sytuacja pandemii Covid-19 projekt będzie realizowany równocześnie z pierwszą edycją i będzie ją uzupełniał. Obecna edycja skupia się na szkoleniach grupowych i “szytych na miarę”. Dzięki temu będziemy mogli zorganizować dopasowane do naszych potrzeb trzy szkolenia dla około 10-osobowych grup składających się z pracowników oraz członków i członkiń STOP.

Termin realizacji: 31 grudnia 2020 – 30 grudnia 2022
Numer projektu: 2020-1-PL01-KA104-080631

Planowane działania:

• Szkolenia specjalistyczne-grupowe: Digital Storytelling, Zaawansowane szkolenie dla trenerów, łączące umiejętności liderskie z trenerskimi,  Inclusive education in context in a diverse community
  • Szkolenia tematyczne
  • Konferencja

DZIAŁANIA EDUKACYJNE

1. 29 listopada – 3 grudnia 2021 – Nansen Training Dialogue in Conflict (Lillehammer, Norwegia) – Karolina Dorożała, Gośka Tur
  2. 8-13 maja 2022 – Advanced Training for Trainers School (Chlumec, Czechy) – Agnieszka Borek, Michał Kępiński, Julia Koczanowicz-Chondzyńska, Katarzyna Radzikowska, Paulina Sierzputowska, Anna Skocz, Marcin Sobaszek, Łukasz Szewczyk, Zuza Trzebuchowska-Łaciak, Anna Wojciechowska (10 osób)
  3. 30-31 maja 2022 – Walne Zgromadzenie EAEA i Konferencja “Transformative Learning and Values” (Mechelen, Belgia) – Grzegorz Idziak, Anna Skocz
  4. 20-24 czerwca 2022 – Nansen Training Dialogue in Conflict poziom 2. (Lillehammer, Norwegia) – Karolina Dorożała
  5. 12-16 września 2022 – Inclusive education in context in a diverse community (Antwerpai, Belgia) – Barbara Chruślicka, Monika Nowakowska, Katarzyna Poniatowska, Jarosław Pudełek,  Katarzyna Radzikowska, Anna Rutkowska, Anna Stadnik-Wójtowicz, Jerzy Śliwa, Karolina Wojtko, Jarosław Zagórny (10 osób)
  6. 17-18 października 2022 – Digital Storytelling (Reading, Wielka Brytania) – Maria Gołda, Aleksandra Jasińska, Pola Kochan, Martyna Krzywicka, Katarzyna Radzikowska, Anna Rutkowska, Katarzyna Sadło, Marcin Sobaszek, Anna Stadnik-Wójtowicz, Joanna Zaremba (10 osób)

MATERIAŁY I OGŁOSZENIA

Koordynatorka: Anna Skocz, anna.skocz@stowarzyszeniestop.pl
Kompetentni i otwarci – edycja 1.